You Are Here :Firm Profile

Yucin Computer Co.Ltd. - Web Project Desing - Digital Catalog - Google SEO & SEF

Şirketimiz 1997 yılında, web yazılımlarını geliştirmek ve Türk kullanıcılarına interneti adapte etmek amacıyla kurulmuştur. Daha çok kalıp sektörü ve yan sanayisinin ihtiyaç duyduğu bilişim gereksinimlerinin çözümü noktasında, gerekli tüm imkanlar ile müşterilerimize hizmet vermek başlıca hedeflerimiz arasında olmuştur. Buna mukabil; Firmaların web sayfa  tasarımları, internet bağlantıları, internette karşılaşılan tüm problemlerin çözümünün yanı sıra, CNC makinelere PC bağlantıları,  3D katı model (Cad-Cam) bilgisayar konfigürasyonları, kablolu ve kablosuz network bağlantıları da sunduğumuz hizmetler arasındadır. Şirketimiz Aidata Exper Dente yetkili satış ve servis hizmetini vermektedir. 

2003 yılının ilk aylarında hizmete açtığımız www.kalipci.com adresli web sitemiz ile Türkiye' de ilk olarak kalıp sektörü ve yan sanayi portalını kurduk. Amacımız; bu portal ile kalıp yaptırmak isteyen firmaların kalıpçılara kolay ulaşa bilmelerini sağlamak, kalıp firmalarına ise; tezgah, teknik hırdavat, pantograf, torna v.s. hizmetlerinin alımında kolaylıklar sunmaktır. Şu an faaliyette olan portalımızda; Eleman veya İş aramak mümkün olduğu gibi bunun yanı sıra Forum bölümünün de bu sektöre inanılmaz bir kolaylık sağlayacağı inancındayız. Kalıp yaptırmak isteyen firma veya şahısların hayal ettiği tüm ürünleri yaptırabilecekleri bir kalıpçı muhakkak bu sitenin içinde mevcut olacaktır.

Misyonumuz! Türk Ticareti' nin sanayi devrimindeki gecikme açığını, bilgi çağında yakalama konusunda müşterilerimize gereken desteği sağlamaktan ibarettir. Amacımız; Dürüstlüğümüzden taviz vermeden, nasibimizle yetinerek, müşterilerimize bilişim hizmetleri konusunda layık oldukları en kapsamlı, en kaliteli ve en makul çözümleri sunabilmektir. Muvaffak olabilme ümidi ve duası ile

Saygılarımızla,

Yusuf TOPCU